Těhotenské masáže

Pečující celotělová aromaterapeutická olejová masáž

Masáž v těhotenství je skvělou přípravou na porod - uvolňuje oblast pánve a usnadňuje porod. V čase, kdy je žena velmi citlivá a vnímavá, voňavá olejová masáž přináší příjemné pocity odpočinku a uvolnění. Masáž přináší těhotným ženám úlevu od bolestí zad, šíje, ramenou nebo nohou, které je často trápí. Masáž je pozitivně vnímána i nenarozeným dítětem. Těhotenská masáž je prospěšná v celé etapě gravidity a je zcela bezpečná. Vylučuje se v případech rizikového těhotenství a při vážných zdravotních obtížích.

Při aroma olejové masáži používám kvalitní značkové oleje (Salus, Nobilis Tilia), které jemně pečují o pokožku. Táhlými hladkými pohyby dlaně je vmasírovávám do kůže. Něžné hmaty prostupují celým tělem, zlepšují pružnost pokožky, zmírňují otoky nohou, zlepšují spánek atd.

Masáž začíná konzultací u čaje.

Zaměřuji se na jemnou relaxační masáž svalů v dolní části zad (okolí beder a kříže), hrudníku, lopatek a ramen, paží a rukou, krku a šíje, nohou a chodidel, obličeje a pokožky hlavy. Žena leží na boku, podpořená polštáři a přikrytá prošívanou dekou, v teple.

Samotná masáž trvá 75 minut, celkový čas strávený u mě je 90 minut.

Objednejte si termín na tel. +420 739 547 352  

Těhotenskou masáž můžete absolvovat cca. od 12tého týdne gravidity až po samotný porod.

Rebozo pečující těhotenská celotělová masáž 

Masáž za pomoci 4 mexických šátků. Masáž probíhá  střídavě vleže na zádech, na boku, v pozici na čtyřech, kdy žena leží v měkké matraci, příjemně vypodložená. Pomocí šátků ji postupně houpu a natahuji od hlavy až k nohám.  Součástí procedury je aromaterapie a muzikoterapie. 

Těhotenskou Rebozo pečující masáž doporučuji absolvovat v 2. a 3.trimestru těhotenství.

Délka masáže je 40 minut, celkově u mě strávíte 60 minut, s čímž je třeba počítat. 


Objednejte se na masáž