REGISTRACE

REZERVOVAT LEKCI 

 
NOVÝ KLIENT
Pokud se jedná o Vaši první návštěvu ve studiu, proveďte REGISTRACI KLIENTA a poté si domluvte rezervaci na první konkrétní lekci na telefonním čísle 739 547 352. Vyjma první lekce nelze vytvořit rezervaci bez předplaceného kreditu.
 
VYTVOŘENÍ REZERVACE
V případě, že máte zakoupený 1 kredit (1 vstup), rezervaci Vámi vybrané lekce provedete přes přihlášení do rezervačního systému - uživatelské jméno a heslo. 
 
JAK PŘEDPLATIT
Lekce si klient může předplatit hotově na recepci studia, po domluvě i převodem na účet KB.
 
ZRUŠENÍ REZERVACE 
Pokud budete rezervaci lekce z jakéhokoliv důvodu rušit, nejprve se přihlašte na svůj účet a lekci jednoduše zrušte. Aby Vám lekce nepropadla, zrušte lekci nejdéle 12 hodin před začátkem všech lekcí na objednávku.
 
ZRUŠENÍ LEKCE LEKTORKOU
Lektorka může lekci zrušit a informuje o tom klienta včas prostřednictvím sms nebo emailu, který je uveden na klientském účtě. Lektorka může lekci zrušit v případě, že počet přihlášených účastníků bude 1 a méně.
 
ROZVRH
Rozvrh zveřejněný na těchto webových stránkách je orientační - na každý týden jsou vypsány lekce v rozvrhu rezervačního systému studia. Skutečně vypsané lekce v tom daném týdnu uvidí pouze zaregistrovaný klient s předplaceným kreditem. 
 
ZRUŠENÍ KLIENTSKÉHO ÚČTU
O zrušení klientského účtu mne kontaktujte.