MÁMA BABY JÓGA

Máma a baby jóga je jemná jóga a zdravé cvičení pro maminky s dětmi. Je vhodná pro maminky, které preferují vhodnou zdravou  formu cvičení společně se svými dětmi nebo nemají hlídání. 
 
Lekce je zacílena na polohy, které jsou pro ženu v tomto období po porodu vhodné, jedná se o zdravotní kompenzační cvičení a jemnou ženskou jógu. Cílem je aktivace hlubových břišních svalů core, zmírnění potíží při diastáze, strečink přetěžovaných partií v oblasti krku a ramen, polohy pro vrácení vytrvalosti, principy zdravého pohybu v denním životě, dechová a relaxační cvičení.
 
V lekcích využíváme gymbally, malé míče overbally, a také interaktivní pomůcku barevný padák při hrátkách s dětmi, zpíváme a s dětmi si hrajeme.
 
Lekce je zacílena v první polovině na maminku a v druhé polovině na společné hravé cvičení s miminkem. Obsahuje prvky jógy a zdravotního cvičení pro ženu po porodu, zatímco dětem je ponechán prostor k samostatné hře. Poté cvičíme s dětmi společně v doprovodu známých písniček, interaktivního padáku, malých a velkých míčů. Lekce jsou variabilní a jejich náplň se vždy přizpůsobuje náladě ve skupině. Závěr lekce je určen ke společnému odpočinku.
 
 
TIP: Upřednostněte šátek nebo nosítko, do studia vedou schody. Není-li to možné, kočárek Vám pomohu svést, problém to není.