Období 4 - 6 měsíců pp

Máma a baby jóga je jemná jóga a zdravé cvičení pro maminky s dětmi. Je vhodná pro maminky, které preferují zdravou formu jógy a zdravotního cvičení společně se svými dětmi nebo nemají hlídání. 
 
Lekce je zacílena na polohy, které jsou pro ženu v tomto období po porodu vhodné /není nutné mít předchozí zkušenost s jógou/ - zdravotní cvičení a jóga pro zpevnění a zrelaxování pánevního dna, aktivace hlubových břišních svalů, posílení svalů břicha při diastáze, strečink přetěžovaných partií v oblasti krku a ramen, polohy napomáhající zmírnění křížových bolestí, polohy pro vrácení vytrvalosti, principy zdravého pohybu v denním životě, dechová a relaxační cvičení.
 
Dítě je během kurzu zapojováno do pozic matkou dobrovolně - žena může cvičit i s dítětem v šátku, může ho nechat odpočívat nebo ho aktivně zapojit ve své náruči.  

V lekcích využíváme gymbally, malé míče overbally, a také interaktivní pomůcku barevný padák při hrátkách s dětmi, zpíváme a s dětmi si hrajeme.

Moje doporučení - upřednostněte šátek nebo nosítko, do studia vedou schody /není-li to možné, kočárek Vám pomohu svést, problém to není/. Lekce začínají po 11té hodině, nechte dítě dopoledne spinkat, aby bylo odpočaté. Budete potřebovat pohodlné oblečení pro sebe a miminko /určite ne džíny!/, látkovou plenu a jedno chrastítko.